Konaklama ve Ulaşım

KONAKLAMA ve ULAŞIM

  1. 14. Uluslararası Dünya Dili Türkçe Sempozyumu süresince Alanya merkezinde konaklanacak olan otele ait bilgiler http://sunstarresort.com/ uzantısında yer almaktadır. Aileleri ile birlikte konaklamak isteyen misafirlerimiz için üniversitemize 3 dakika yürüme mesafesinde aynı imkânlara sahip 5 yıldızlı Campus Hill Otel ile her türlü ana, ara öğün ve alkolsüz içecekleri de barındıran ultra her şey dâhil indirimli fiyat üzerinden anlaşılmıştır. Not: Katılımcılarımızın aileleri için alınan indirimli fiyat gecelik kişi başı 600₺'dir. Ödemeler konaklama günü otele yapılacaktır. 
  2. Katılımcılar, 19 Ekim 2022 Çarşamba günü saat 14.00 itibariyle otele giriş yapabilecektir. 22 Ekim 2022 Cumartesi günü öğlene kadar katılımcıların her türlü ana ve ara öğün ile alkolsüz içecekleri de barındıran ultra her şey dahil konaklama, ağırlama giderleri Sempozyum Düzenleme Kurulu tarafından karşılanacaktır.
  3. Sempozyum katılımcılarının konaklama, ağırlama, şehir içi ulaşım ve gezi harcamaları sempozyum düzenleme kurulu tarafından karşılanacaktır.
  4. Sempozyum Düzenleme Kurulu ve Bilim Kurulunca belirlenecek olan yurt dışı katılımcılarımızın ulaşım giderleri başta TİKA olmak üzere sempozyum kurumsal destekçileri tarafından karşılanacaktır. Yurt dışı katılımcılarımızla, destekleyici kurumların onayı sonrasında iletişim kurulacaktır.
  5. Antalya Havaalanı ve Alanya Gazipaşa Havaalanından konaklama yapılacak otele indirimli fiyatlarla ulaşımı sağlamak üzere bir firmayla anlaşılmış olup, firma iletişim bilgileri katılımcılarımızla paylaşılacaktır.